Ložnice z pravého dřeva

Základem každé ložnice je zřejmě postel. Jistě budete souhlasit, když řekneme, že je to v celé místnosti to nejdůležitější. Je to místo, ke kterému se můžeme kdykoliv přitulit. Každý den na nás čekají teploučké peřiny, do kterých se můžeme zachumlat, které si můžeme k sobě přivinout a ke kterým se můžeme přitulit. Je hezké vědět, jak je nám v peřinách dobře, jak se nám sladce usíná na heboučkém polštáři a zároveň vědět, že spíme na kvalitní posteli s dlouhou životností z pravého dřeva. Ideálním dřevem je právě masiv borovice, který je nejvhodnější.
spánek v župánku
· Postel o velikosti 160×200 cm se hodí do klasických ložnic. Můžete takovéto manželské lůžko použít do menší i větší ložnice, nikdy vás nezklame. Jedná se o typický rozměr lůžka, proto jej velice snadno a pohodlně dáte jak do větších tak i menších místností, pokud si zařizujete právě ložnici. Samozřejmě, že se dá umístit i do dětských pokojíčků nebo do pokojů pro hosty, na chalupu a tak dále.
Vybírat si můžete z více odstínů. Díky tomu máte zajištěný přepychový design. Celé lůžko může být v provedení klasickém přírodním, pouze lakované, takže vynikne struktura a estetika dřeva. Dalším provedením může být dekor olše nebo buku. Taktéž přírodní struktura dřeva jen v trochu jiné podobě. Takovýto design skvěle sladíte třeba se stávajícím nábytkem v ložnici. Jste příznivci moderní šedé? Chcete něco originálního? V tom případě můžete sáhnout po barvě šedé a v neposlední řadě je k dispozici čistá bílá v lakovaném provedení. Ta se hodí jak do moderních domácností, tak také do různých stylů jako je provence nebo do skandinávského stylu a mnohých dalších.
dekorace na posteli

Kvalitní zpracování a originální výrobek

Postele 160×200 cm se hodí do studentských pokojů, ale také především do ložnic. Kvalitní zpracování a dlouhá životnost vám zajistí, že se budete moci z tohoto výrobku těšit dalších mnoho let. Dřevěné lůžko je něčím výjimečným, pokud máte rádi přírodní materiály, pak je tou správnou volbou. Masiv borovice je pevný a odolný a proto by se hodil i pro další účely jako jsou penziony, hotely, chaty a podobná zařízení.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup