Naše vozy se dají snadno kontrolovat

Když se řekne, že vozidlo je sledované, tak to může skutečně vyvolat mnoho různých pocitů a dojmů zároveň. Jedni se bojí, že teď nemohou dělat nic na černo, aby nepřišli o práci, což dříve nebylo nic nenormálního. Udělat malou službičku pro někoho na náklady zaměstnavatele. Druzí zase si připadají jak pod drobnohledem a to se jim nelíbí, protože jsou příliš hlídaní. Jenomže na druhou stranu je zde zaměstnavatel a především majitel vozového parku.

satelitní sledování

Ten nejen poskytuje pracovní příležitosti lidem, ale také se musí o svůj majetek řádně starat a to není vše. Jeho práce je spojena s kopicí zakázek, objednávek, různými výkazy a dokládáním další dokumentace, která se týče nejen práce, ale právě samotných vozidel. Pro toho je skutečně satelitní sledování vozidel jedinou a skvělou pomocí. Pravdou je, že tento systém dokáže odhalit nejen černou jízdu, ale mnohem více podstatných úniků.

Monitoring vozidel poskytuje základní informace:

  • Přesné informace o pohybu vozidla, případně jeho dlouhého stání.
  • Spotřebu paliva, zároveň odhalí i nehospodárnou jízdu řidiče.
  • Posoudí a zaznamená úniky paliva, což se může dít pouze ze dvou důvodů. Buď poruchou, nebo špatnou součástkou, která zapříčiní samovolný únik nebo zkrátka nezákonné obohacení, což je jasná krádež.
  • Odcizení vozidla nebo poškození nějaké části.
  • Skvěle vyhotoví knihu jízd, která je skutečným utrpením.

sledování
Pro majitele vozového parku je to ovšem skutečná úleva a to ještě když se vede evidence, kdy končí technická kontrola a případně se ještě upozorní na nějaké nesrovnalosti po technické stránce. Díky tomu si firmy takovou službu rády dopřejí. Není divu, sledovat svůj vozový park není problém z domova ze svého počítače. Poté je samozřejmě více času na jiné projekty. Případně čas, který by se strávil kontrolou vozů, lze věnovat svým nejbližším, kteří si ho skutečně zaslouží.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup