Pohodlné, mobilní a snadno udržovatelné sedací pytle i pro osoby s nadváhou


Dříve mezi lidmi kolovaly informace, že sedací vaky jsou spíše výstřední typ nábytku, vhodný pro děti na hraní, ale od těchto mýtů se již ustoupilo vzhledem k obrovské šíři sortimentu výrobků s vysokou nosností, určených pro dospělé osoby, a to dokonce i problematické typy postav s nadváhou. Obézních lidí bohužel přibývá a ti mají mnohdy problém opatřit si sedací soupravu dostatečně měkkou, poddajnou, pohodlnou, kde si mohou dobře odpočinout, a kde nebudou neustále přesedat a hledat při posezení vhodnou polohu.

sedací pytel

Vzhled těchto výrobků se navíc přizpůsobuje moderním trendům a není vůbec obtížné vybrat vhodné křeslo pro jednoho i pro dva do obývacího pokoje.

Vyměnitelná výplň – obrovská výhoda oproti klasickému molitanovému čalounění moderních „sedaček“. To se časem může zdeformovat, sesednout, musí se pravidelně podrobovat čištění, které je vždy určitým kompromisem, a obvykle vás nezbaví vnitřních nečistot (výkalů roztočů) bezezbytku. V sedacích pytlích jednoduše výplň z kuliček EPS (expandovaný polystyren) vysypete, vyměníte za novou (je levná) a máte po starostech. Potah vybírejte takový, aby jej bylo možno vyprat v pračce, takže žádná složitá a drahá čistící procedura.

sedací pytle na letišti

Přijatelná mobilita – velkou rohovou „sedačku“ není tak jednoduché přemístit, kam se vám zachce, jste vázáni jejími rozměry a tvarem a obvykle zůstává jen na jediném místě mnoho let. Sedací vak snadno přemístíte i bez svalnatých stěhováků, některé výrobky s vhodným potahem, např. nylonem, lze umístit i pod zahradní pergolu, do altánu, nebo do většího stanu dětem na hraní.

Zdravotní aspekty – bylo prokázáno, že největší předností těchto výrobků je zdravotní hledisko. Lidské tělo si totiž tímto způsobem dokonale odpočine, polystyrenové kuličky dokonale obejmou jakýkoli tělesný tvar, nikde nic netlačí, netvoří se proleženiny a je to mnohdy i lepší způsob relaxace, než postel se zdravotní matrací.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup