Potřebujete přenocovat v Praze, a už nyní se děsíte, kolik vás to bude stát?


Ovšem co je takový výlet za památkami ve srovnání s dlouhodobým pracovním pobytem. Čím více nocí v české metropoli strávíte, tím více se vám to prodraží. A pokud zde míříte za prací, tak byste měli předem velmi dobře počítat, aby se vám nestalo, že veškerý váš příjem spolkne místo, na kterém budete přespávat.
Na první pohled to vypadá, jako by české hlavní město bylo postavené jen pro zámožné cizince. Průměrný Čech si totiž jen stěží může dovolit nocovat v průměrném pražském hotelu, kde ceny začínají na více než tisíci koruně za noc. Naštěstí v ostatních českých městech podobné nehorázné sumy neplatí, takže není nic zvláštního, když se lidé ubytovávají v okolí velkoměsta a do jeho centra následně dojíždějí – ať už za prací, anebo za zážitky. To je ovšem zdlouhavé, a i jinak náročné.Praha, Tančící dům
Mnohem výhodnější je zajistit si místo na okraji metropole, stále v dosahu husté sítě zdejší hromadné dopravy, jako je například metro. Tímto způsobem se snadno dostanete během pár okamžiků z jednoho konce města na druhý, a to platí i v nočních hodinách.
Z tohoto pohledu je nejvýhodnější, když si sjednáte nocleh v některé z pražských ubytoven, které jsou v rozumném dosahu od centra i jiných míst, a jejich cena je více než přijatelná. Vlastně je stejná, jako v ostatních českých městech, což je v prostředí metropole naprosto nevídaná nabídka.pražské panoráma, Vyšehrad
Jakmile jednou takové po všech stránkách skvěle dostupné ubytování objevíte, o jiné už nebudete stát. Navíc i zde si můžete vybrat podle svých preferencí. Jsou zde k mání jak jednoduché a levné pokoje, tak i komfortně zařízené apartmány, které vás příjemně překvapí.
Zkrátka se jedná o naprosto bezkonkurenční nabídku, takže byste si své místo zde v konkrétním termínu měli rezervovat co nejdříve, protože jakmile tuto možnost objeví ostatní, bude zde beznadějně vyprodáno.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup