Věhlasná bylinka kotvičník

Znáte rostlinu zvanou kotvičník? Jedná se samozřejmě o bylinu a spekulací o ní je víc než dost. Jaké jsou její přínosy na zdraví? Obsahuje hormony? S různými názory se můžete setkat na každém kroku, proto si nyní prozradíme, jak je to ve skutečnosti.

Informace nám prozradí kotvičník účinky https://www.energiezivota.com/superfoods-superpotraviny/kotvicnik-ucinky-a-zkusenosti-s-uzivanim/.

Mnoho lidí tápe nad účinky této bylinky. Dumáme nad tím, co je a co vlastně není pravda. Takže jak je to ve skutečnosti? Pravda je taková, že tato bylina neobsahuje žádné hormony, jak se mnozí mylně domnívají. Může se však zdát opak a to proto, že má vliv na naše tělo, hormonální rovnováhu a na spoustu dalších funkcí v našem těle, které se týkají právě hormonů.

pár

A co se z rostliny používá? Může se jednat o prášek z plodů, nať a velice často se jedná také o extrakty, které bývají zřejmě nejsilnější.

Tato bylina nepodléhá žádným regulacím ani lékařským předpisům, protože se jedná o čistou přírodní bylinku, takže si ji může zakoupit kdokoliv.

Co ještě bychom zmínili ze zajímavostí? Například to, že ho mohou užívat muži, kteří trpí nedostatkem testosteronu. Kotvičník totiž může zapříčinit zvýšení tohoto hormonu. Proto se tato bylinka doporučuje mužům nad 40 let věku, protože už v tomto věku je známo, že mužům testosteron přirozeně ubývá, zatímco muži chtějí být stále a pořád stejně výkonní jako doposud, samozřejmě co se postelových hrátek a také jiných týče, takže pánové, nezaostávejte a raději si dávejte bylinku, která Vám může vyvolat opětovné doplnění hladiny testosteronu.

Doporučuje se také ženám nad 40 let. Tato věková hranice je samozřejmě pouze orientační, ale platí ve všeobecném měřítku.

spokojený muž

Proč by ho měly užívat také ženy? Protože pozitivně působí na deprese, bojuje s nespavostí a únavou, dokonce může omezit naše přibývání na váze nebo řídnutí kostí, zamezí ztrátě vlasů a má pozitivní vliv na nepravidelnou menstruaci. Předchází úzkostným stavům a opět nás může přivést k orgasmu. Tolik věcí a dokáže to pouze jedna bylinka.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup