Vybavení prvního bytu

První bydlení je velmi drahé. Nejedná se pouze o prostory, ale také o jejich vybavení. Člověk si pak musí pořádně promyslet, co skutečně potřebuje hned a co může s pořízením počkat. Zde je několik typů týkajících se čtyř hlavních místností: kuchyně, koupelny, obývacího pokoje a ložnice.
vařečky s mašlí

KUCHYŇ

Kompletní vybavení kuchyně potrvá několik let. Vždycky se najde něco, co bude chybět. Takže je potřeba při pořizování těchto věcí podle tohoto i přistupovat a soustředit se především na základní věci, kterými jsou hrnce s pokličkami, pánev, talíře, hrníčky, vařečka, ostrý nůž a příbory. Vše se může kupovat po pár levnějších kusech, které se časem vymění za krásné sety.
V jídelně si pro začátek vystačíme s jídelním stolem a maximálně 4 židlemi. Další vybavení včetně dekorativních prvků či ubrusů může počkat.
hrníčky srdíčko

OBÝVACÍ POKOJ

 Nutností v této místnosti je především sedací souprava, která plní funkci obývacího pokoje. Mít si kam sednout a mít kam usadit návštěvu je přece základ. A když už je řeč o návštěvách je nutné mít prostor, kam položit drobné občerstvení – tím je konferenční stolek. Ten se dá pořídit za rozumnou cenu, takže rozpočet nijak zvlášť nezatíží. Televize už mezi nezbytnosti nepatří, ale v případě, že si život bez ní neumíme představit, volíme menší a levnější typ, který se časem nahradí za lepší. Ostatní věci jako je obývací stěna, dekorační polštářky a předměty mohou počkat.

LOŽNICE

V ložnici si vystačíme se dvěma základními druhy nábytku: postel a skříň. Postel je vhodné vybírat hned od začátku kvalitní – zdraví přece jenom máme jen jedno. Na čem zde můžeme ušetřit je skříň či komoda, kdy hned po nastěhování nemusíme mít soustavu skříní, ale vystačíme si s jednou menší, kterou později můžeme přesunout do dětského pokoje.
bílé ručníky

KOUPELNA

Koupelna vybavená vanou či sprchovým koutem již mnoho dalšího zařízení nevyžaduje. Vystačíme si s několika ručníky a předložkou. Ostatní vybavení jako jsou skříňky, můžeme nechat na později.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup