Výkup nemovitosti až za 80% její tržní hodnoty

Už nevíte, jak sehnat co nejrychleji peníze a přemýšlíte i nad možností prodeje svého domu či bytu? Jestli je něco, co rozhodně můžete, pak je to nabídnout nemovitost k výkupu u těch společností, které se obchodům tohoto typu věnují. Věřte, že vyplacení budete hned do několika dní.
Jestliže existuje vhodná varianta, pak je to výkup za hotové. Může se jednat o jednu z nejlepších možností hlavně pro ty, kteří se ocitli v životní situaci, která není zrovna příznivá. Tato možnost je ale vhodná i pro ty, kteří se stěhují do nového a chtěli by co nejrychleji prodat své současné bydlení. Takový způsob prodeje s sebou ale může nést nevýhodu.
letící prasátka
Při výkupu totiž dostanete pouze okolo 70% aktuální tržní hodnoty.
Můžete ale natrefit na poskytovatele, kteří vám nabídnou až 80% z tržní ceny. Výkup nemovitosti až za 80% její tržní hodnoty se někomu může zdát nereálné. Opravdu to nereálné je. Jestliže se totiž vaší nemovitost nepodaří prodat, bude na výkupu tratit hlavně společnost, která výkup zprostředkuje hlavně na sebe.
Když se nad tím sami zamyslíte, pokud vám společnost opravdu zaplatí až 80% hodnoty, obchod by pro ni byl neziskový. Vždy myslete na to, že byste si danou společnost měli co nejvíce prověřit. Nebojte se dát na recenze klientů a také zákazníků. Sami si udělejte jasno v tom, zda jste opravdu v kontaktu s férovou firmou.
finanční počty
Jestli je něco, co se opravdu vyplatí, pak je to zjistit alespoň orientační cenu vašeho domu či bytu. Vyplatit se také může prozkoumat pár inzerátů a v neposlední řadě také to, kolik stojí alespoň podobné nemovitosti ve vaší lokalitě. Nebojte se ani oslovit více realitních kanceláří se žádostí o odhad ceny vaší nemovitosti. Výslednou částku můžete porovnat s částkou společnosti, u které byste rádi výkup uskutečnili.
Znáte přesný termín, kdy peníze potřebujete? Pokud se nejedná o dobu v řádu dnů, pak se určitě vyplatí výkup zvážit. Někdy je vhodnější volbou přeci jen realitní makléř.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup