Zhubněte s keto dietou

Po zimě je každý obtloustlý, cítíme se nafouklí a kilogramy navíc jsou na našem těle znát. Přejde jaro, pořád se to nelepší, ani v létě s tím nic moc neuděláme, i když bychom třeba i chtěli, ale nemáme na to dostatek sil nebo času, a je zde podzim, chodí se ve svetrech a už nám to nepřipadá, že bychom se na nějaké hubnutí měli zaměřovat, jenomže přijde zima a opět si po zimě uvědomujeme, že bychom něco s tou váhou měli dělat a tak tento kolotoč funguje pořád dokola, než si konečně řekneme, že už je na čase, abychom s tím opravdu něco udělali. Odkládání nemá smysl, takže do toho!

Nechcete se nadále trápit s nadváhou? Od toho je zde ketonová dieta Prodietix.cz.

salát zeleninový

Štěpení tuků probíhá v našem těle přirozeně a to díky ketóze. Odtud pochází i název celé diety. Profesor na Harvardu zkoumal štěpení tuků v tkáních a dopracovat se k dietě, tak to na tom světě chodí. Přirozeným procesem dokáže tělo odbourat spoustu tuků, proto je tento systém účinný pro každého, pro někoho kdo chce shodit pár, dvě až pět kilo nebo i pro ty, kteří chtějí shodit dvacet kilo.

Vše se skrývá ve správném stravování. Proto je velice důležité dbát na potraviny a jídla, která obsahují vysoké procento bílkovin a proteinů, jedině tak tohoto stavu můžete dosáhnout a začnete hubnout.

snídaně

Jídla musí být speciální, proto si je můžete objednat a zakoupit na několik týdnů dopředu, záleží na tom, kolik kilogramů chcete shodit. Jestli jedno nebo dvě kila, postačí vám kůra na dva týdny. Jestliže více, můžete, kolik chcete, ale musíte dobu prodloužit, takže si nakoupit více jídel. Lze si je před-objednat třeba i na měsíc. Jídla jsou velice snadná na přípravu.

Nemusíte se trápit hlady, budete mít dostatek jídel po celý den. Výživově hodnotné a chutné. K tomu koktejly, dokonce různé palačinky, hlavní jídla, kaše na snídani a spoustu a spoustu dalšího.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup