Zkusili jste už hypnózu?

Dnes je už možné snad úplně všechno. To platí i pro hypnózu, která byli kdysi lidem docela vzdálená a vzbuzovala v nich jen pocit strachu a nevědomosti. Hypnóza je změněný stav vnímání v mozku, který vede k osvobození naší mysle a pomáhá nám lépe zvládat a potýkat se s našimi problémy a možnými psychickými bloky.
vlastní hypnóza

Jiný druh terapie

Hypnóza se provádí psychologem nebo zkušeným terapeutem. Má za úkol zaměřit se na naše hlubší vědomí, které v sobě ukrývá často příčiny vzniku našich problémů. Špatné psychické rozpoložení má na svědomí, že se mnoho lidí potýká s depresemi, úzkostí a nízkým sebevědomí. I to vám může hypnoterapie pomoci odblokovat a zjistit, v čem je skutečná příčina vašich starostí.
spirála na hypnózu

Co vše vám hypnóza pomůže odhalit?

Hypnóza vám může pomoci odpoutat se od životního stylu, který vás ubíjí, lze díky ní vyřešit mnoho psychických, ale i zdravotních závad:
–       Závislosti
Jestli vás v životě trápí nějaká vaše závislost, můžete s ní bojovat i cestou hypnózy. Mnoho lidí tuto službu vyhledává i při odvykání od kouření nebo závislosti na alkoholu.
–       Nespavost
Velkou část populace trápí problémy s nespavostí. Jde o závažný stav, který člověku nedovoluje zdravě ani normálně fungovat v průběhu dne, hlavně kvůli nepřekonatelné únavě.
–       Sebevědomí a tréma
Pokles sebevědomí vždy vede ke vzniku depresí a vyvolání trémy v situacích, které vyžadují veřejný projev. Nemusíte být rodilý řečník, ale mluvit s lidmi, byste se rozhodně bát neměli. I s tím vám hypnóza může pomoci.
–       Neplodnost
Studie dokázali, že mnoho pacientek, které se vyrovnávali s možnou neplodností nebo neschopností počat dítě, po podstoupení hypnózy přišli na kloub problému a následně časem otěhotněli. A přitom nešlo o žádné fyzické příčiny.

V čase tísně za vyzkoušení nic nedáte

Hypnóza vám může pomoci i při závažnějších onemocnění, které vás trápí i celý život. Jedná se o obezitu, alergie všeho druhu nebo nepříjemné ekzémy, kterými trpí většina lidí. Pomoci vám může i s pomočováním nebo častou nemocností, která nemá žádnou příčinu i přes to, že vedete zdravý životní styl.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup